>

KASETONY – efektowna i uniwersalna forma identyfikacji wizualnej

Jako element reklamowy, stanowi doskonały nośnik informacji, zarówno w dzień, jak i w nocy. Grafika naniesiona na czole kasetonu jest znakomitą wizytówką firmy, widoczną nawet z dużej odległości. Po zmierzchu dzięki zastosowaniu źródła światła umieszczonego wewnątrz, skutecznie przyciąga uwagę oraz wyróżnia reklamę z otoczenia.

KASETON Z PŁYTĄ CZOŁOWĄ Z DIBONDU, LITERNICTWO TŁOCZONE
Najpopularniejszy rodzaj kasetonów podświetlanych o maksymalnych wymiarach bez łączeń 300 x 200 cm. Standardowo wykonany z profilu aluminiowego różnych szerokości, malowanych proszkowo na dowolny kolor palety RAL. Kasetony te występują w wersji jednostronnej, dwustronnej, pionowej, lub poziomej. Grafikę umieszczamy przy użyciu folii ploterowych lub druków cyfrowych. Do tego typu kasetonów podświetlanych używamy diod LED. Charakteryzuje je duża jasność przy niskim poborze mocy oraz długa żywotność (do 100 tysięcy godzin).

KASETON Z CZOŁEM WINYLOWYM
Kaseton o elastycznym czole wykonywany w wymiarach minimalnych 100 x 100 cm i praktycznie nieograniczonych wymiarach maksymalnych. Pozwala na umieszczenia grafiki bez łączeń, co ma ogromne znaczenie przy nacisku na estetykę wykonania. Kaseton winylowy jest odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Do takich kasetonów podświetlanych używamy diod LED.

KASETON TŁOCZONY PRÓŻNIOWO
Kasetony tłoczone występują w wersji jednostronnej, dwustronnej, pionowej, lub poziomej. Grafikę reklamową nanosimy za pomocą folii samoprzylepnej lub metodą sitodruku. Istnieje możliwość lakierowania profilu na określony kolor z palety RAL. Do tego rodzaju kasetonów podświetlanych używamy świetlówek.

KASETON Z FREZOWANYCH, WARSTWOWYCH PŁYT ALUMINIOWYCH (TUBOND, ALUDECOR)
Jest to elegancka forma reklamy zewnętrznej. Właściwości stosowanych płyt warstwowych zapewniają wytrzymałość oraz wysoką estetykę wykonania. W nafrezowane w tubondzie otwory umieszczamy pleksi o różnych grubościach. Zastosowane diody LED dają znakomite efekty świetlne i powodują, że trwałość reklamy jest bardzo wysoka.