>

LITERY PRZESTRZENNE
Litery przestrzenne, zwane także literami blokowymi, literami 3D lub neonami to popularna forma prezentacji logotypu. Do ich produkcji wykorzystuje się takie materiały jak PCV, pleksi, styrodur, taśmę i blachę aluminiową. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, znaki mogą być: podświetlane od wewnątrz (świetlówki, neony, diody LED) lub oświetlane.

LITERY Z PLEXI
Litery wycinane laserem z plexi o różnej grubości: kolorowej lub bezbarwnej (wtedy lico dodatkowo oklejone folią).

LITERY ŚWIETLNE 3D
Litery świetlne są doskonałą formą reklamy przestrzennej zarówno informacyjnej jak i prezentacyjnej. Można je wykonywać na wiele sposobów, poczynając od efektownych liter frezowanych a kończąc na wielkogabarytowych literach. W literach podświetlanych stosujemy najczęściej energooszczędne moduły diodowe LED, które zapewniają długotrwałą eksploatację liter.
Typowa budowa litery przedstawia się następująco:
tył – frezowane pcv z instalacją oświetleniową wewnętrzną
bok – taśma aluminiowa w wybranym kolorze
front – pleksi opal oklejona na wybrany kolor folią do podświetleń

LITERY ZE STYRODURU
Styrodur to pianka poliestrowa odporna na warunki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Z tego materiału występującego w różnych grubościach wycinane są różne kształty wedle potrzeb Klienta. Styrodur maluje się farbami akrylowymi. Dla uatrakcyjnienia wyrobu można wykonać jego lico z pleksi lub spienionego PCV oklejonego folią. Dodatkowo można wykonać oświetlenie liter przestrzennych co uwypukla ich trójwymiarowość i podnosi walory estetyczne.