Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1997r. Zajmujemy się reklamą i wizualizacją wnętrz. Domeną naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie kreacji, reklamy wizualnej, projektowania graficznego, projektowania i kreacji kampanii reklamowo-promocyjnych itp. W naszych działaniach można zauważyć, iż specjalizujemy się w realizacji projektów placówek sieciowych typu: oddziały bankowe, sklepy firmowe czy salony telefonii komórkowej oraz indywidualnych powierzchni biurowych.

Przez kilkanaście lat swej działalności staliśmy się rzetelnym partnerem, podejmując współpracę z takimi firmami jak EXPANDER, SAINT GOBAIN, OPEN FINANCE, NOBLE BANK, PKO BP, HOME BROKER, PLUS, ORANGE, IDEA BANK.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy wyjść poza schemat obecnych usług i poszerzyć ich zakres – posiadając niezbędną wiedzę techniczną, dysponując nowoczesnymi urządzeniami i technologią, a co najważniejsze sporym doświadczeniem jesteśmy w stanie zrealizować każde nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Pragniemy przekazać naszą wiedzę i dzielić się doświadczeniami, by wspierać rozwój naszych klientów, przyczyniając się zarazem do ich zadowolenia i sukcesu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z usługami jakie świadczymy. Ich zakres obejmuje nie tylko dziedziny projektowania graficznego ale również produkcję a nasza kreatywność i zaangażowanie pozwolą na wdrożenie w życie dowolnych Państwa pomysłów.