Arterium to nie tylko sposób na biznes. Arterium to nasze pasje i zainteresowania, podróże i marzenia. To także nasza codzienność, w której towarzyszą nam młodzi, utalentowani ludzie oraz zaprzyjaźnione fundacje, którym pomagamy w miarę naszych możliwości. Wspieramy w ten sposób ich działania, aby i oni mogli osiągnąć swój cel i zrealizować swoje marzenia.
Dzień Rodziny w SOSzW w Baczkowie
W dniu 8 czerwca 2017 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baczkowie odbył się Dzień Rodziny.
Arterium w Kirgistanie
Gdzie spędzić długi majowy weekend? Tym razem padło na Kirgistan a dokładnie na jego północno wschodnią część – okolice jeziora Issyk-kul.
Gdy Liczy się Czas
Arterium wzięło udział we wsparciu rzeczowym akcji "Wylosuj Anioła". Akcja ta organizowana jest przez fundację „Gdy Liczy się Czas”. Dla niej to wykonaliśmy specjalnie zaprojektowane koszulki.
DROP. & Arterium
25 listopada 2016 roku ukazał się debiutancki albumu DROP. zatytułowany #GeneracjaFejm. Mieliśmy przyjemność jako Arterium w pewnej mierze przyczynić się do wydania tego albumu.
Wspieramy Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach
Od lat wspieramy Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Mamy nadzieję, że nie tylko my widzimy potrzebę niesienia pomocy tym, którzy nie mogą w pełni cieszyć się zdrowiem.
RAJD MAJÓWKOWY POZNAŃSKIEJ SEKCJI MX5
Byliśmy sponsorami RAJDU MAJÓWKOWEGO POZNAŃSKIEJ SEKCJI MX5, który odbył się 14 maja 2016r.