ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE
System wystawowy do szybkiego i samodzielnego rozkładania. Konstrukcja ścianki wykonana jest z cienkich profili aluminiowych, do której za pomocą metalowych listew i taśmy magnetycznej montowane są poszczególne bryty z grafiką. Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki/stolika. Ścianki występują w różnych rozmiarach.

ROLL-UPY
System wystawienniczy składający się z aluminiowej kasety z nawiniętą na rolkę bannera grafiką oraz rozkładanego stelaża podtrzymującego rozłożoną reklamę. Naciągany system sprężynowy znajdujący się w kasecie pozwala na automatyczne zwinięcie grafiki. Grafika nadrukowana jest na nieprześwitującym materiale BlockOut, który można wymieniać.

ULOTKOWNIKI
Stojaki na ulotki i foldery wykonane są najczęściej z pleksi i/lub aluminium, występują w wielu konfiguracjach kształtów i rozmiarów. Służą głównie jako miejsce na umieszczanie ulotek, informacji dotyczących firmy czy cenników. Mogą także eksponować dany produkt np. telefony komórkowe.