By stworzyć skuteczną reklamę realizujemy elementy małej architektury przed budynkiem, takie jak tablice zewnętrzne kierunkowe, tablice na elewacji, na ścianach czy dachu, tabliczki przy drzwiach i w hallach oraz wizytówki. Tabliczki informacyjne zawierają zwykle dużo danych: dział, funkcja i nazwisko oraz spełniają rolę nośnika informacji. Nasze tabliczki tworzą przyjazne wskazówki dla klienta i pozwalają na wzmocnienie wizerunku firmy.
Wykonujemy także tablice dojazdowe i reklamowe dużego formatu typu billboard. Zamawiając projektowany indywidualnie lub ogólnie dostępny system oznakowania masz pewność, że klient łatwiej trafi do Twojego biura.

Oto niektóre z proponowanych przez nas rozwiązań:
– stałe i przenośne
– z grafiką płaską i przestrzenną
– łatwo wymienialne lub stałe
– z pcv, plexi, dibondu, blachy, szkła, stali, aluminium
– jednostronne lub dwustronne

Używane przez nas materiały:
PODKŁAD Z BLACHY + wydruk solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV
Tablica wykonana z blachy ocynk, najczęściej o grubości 0,5mm, odporna na działanie czynników atmosferycznych.

PODKŁAD Z TUBONDU + wydruk solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV lub folia ploterowa
Są to płyty kompozytowe, składające się z okładzin z blachy aluminiowej 0,3mm oraz wypełnienia polietylenowego. Jest to materiał trwały, nie podlegający odkształceniom termicznym i stosunkowo lekki, występujący w kilku kolorach: biały, żółty, czerwony, niebieski, czarny, zielony, srebrny drapany i srebrny metalik.

PODKŁAD Z PCV + wydruk solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV lub folia ploterowa
To termoplastyczne tworzywo sztuczne stosowane jest zazwyczaj do wewnątrz lub w zacienionych miejscach ze względu na możliwość odkształcania się PCV wystawianego na działanie słońca. Zaletą jest jego odporność na starzenie i mała waga.