Tablice informacyjne wykorzystywane we wnętrzach urzędów i biur, ale również jako tablice informacyjno-kierunkowe przy wejściach do budynków.

PLEXI + PROFILE ALUMINIOWE + GRAFIKA WYKLEJANA
Płyta z Plexi to sztywny transparentny lub rozpraszający światło materiał naturalnie bezbarwny o wyjątkowej przezroczystości i doskonałej odporności na UV i warunki zewnętrzne. Profile aluminiowe anodowane są na kolor srebrny lub złoty i występują w różnych kształtach i szerokościach. System zapewnia bardzo łatwą aktualizację informacji przez wymianę profilu lub samego tekstu wyciętego z folii i naklejanego na wsuwki wykonane najczęściej z cienkiej, bezbarwnej folii PCV.

TABLICZKI INFORMACYJNE (przydrzwiowe)
Tabliczki spełniają rolę czytelnego nośnika informacji przy jednoczesnym utrzymaniu estetycznego wyglądu dostosowanego do aranżacji i otoczenia firmy. Nasze tabliczki tworzą przyjazne wskazówki dla Klienta i pozwalają na wzmocnienie wizerunku Firmy.

TABLICZKI Z WYMIENNĄ KARTKĄ
Bardzo łatwa wymiana informacji, które mogą być wydrukowane na zwykłej drukarce. Uniwersalność systemu polega również na możliwości montażu tak w pionie jak i w poziomie. System charakteryzuje wypukły kształt, który tworzy bardzo ciekawą powierzchnię ekspozycyjną. Spośród dostępnych szerokości profili możemy, operując długością tabliczki, zaprojektować nośnik informacji dostosowany do indywidualnego projektu. Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych – zwykle w kolorze srebrnym lub złotym. Tabliczki posiadają zakończenia – zaślepki PCV, a informacja zabezpieczona jest przezroczystą folią antyrefleksyjną.

MODUŁOWE
Klasyczny system modułowy, pozwalający na łatwą i szybką aktualizację informacji. Posiada możliwość dowolnego konfigurowania modułów – w zależności od zapotrzebowania i wymagań estetycznych. Zbudowany z profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Informacja zabezpieczona przezroczystą folią antyrefleksyjną.

TABLICZKI PLEXI GRAWEROWANE LED
Oferujemy wykonanie reklamy podświetlanej, wykonanej z pleksii, na której treści są wygrawerowane oraz podświetlone przy wykorzystaniu technologii LED. Tabliczki dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach podświetlenia. Występują w wersji podwieszanej, stojącej lub przyczepianej do ściany.