SIATKI, BANERY, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE
Drukujemy w technologii SOLWENT i UV na materiałach miękkich takich jak: baner (frontlight, frontlit), siatka (mesh), folie (monomeryczna, wylewana, OWV, backlight), papier, citylight, backlight z poddrukiem, canvas, folia pcv, polyester. W technologii FLATBED na plexi, pcv, dibibond, aluminium, szkle, drewnie, kapa, kartonie, canvas – materiał przypominający płótno malarskie. Każdorazowo technika druku wielkoformatowego jest dobierana przez naszych specjalistów w zależności od przeznaczenia wydruków i Państwa oczekiwań w sferze jakości oraz trwałości druku.

FOTOTAPETY
Treść oraz wymiar fototapet zależą wyłącznie od ograniczeń technologicznych. Dysponujemy dostępem do profesjonalnych baz zdjęć, które możemy wykorzystać w projekcie.

REKLAMY PODŚWIETLANE
Folia do podświetleń, winyl, druk bezpośredni na plexi, folia ploterowa do podświetleń wydruk solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV, folia ploterowa. Przeznaczone do klejenia na różnych materiałach: blacha, tubond, szkło, PCV, plexi itp.

DEKORACJE WEWNĘTRZNE
Banery, wydruk: solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV do ewentualnego wyklejenia na nośniki typu: tubond, pcv, plexi, foam-x, blockout.

GRAFIKA OKIENNA
Folia one way vision z opcją zabezpieczenia laminatem Optic Clear, wyrduk solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV, folia ploterowa papier blueback, wydruk: solventowy na folii samoprzylepnej mat lub błysk z opcją zabezpieczenia laminatem UV, folia ploterowa